Projekty salonów fryzjerskich tworzone przez doświadczonych specjalistów

 

Salony fryzjerskie i barberskie to obiekty użyteczności publicznej, które pojawiają się praktycznie na każdej ulicy. ARCHITEKCI KIM to pracownia, która pomaga tego typu branżom stworzyć miejsce rozpoznawalne i kojarzone z marką przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować zasadę projektowania w myśl budowania identyfikacji wizualnej salonu z marką. Wnętrze salonu fryzjerskiego powinno być estetycznie urządzone, profesjonalne i schludne, a także utrzymane w stonowanych i delikatnych kolorach, które nie przytłaczają Klientów. Oprócz stylowego designu liczy się również funkcjonalność. Salon fryzjerski jest miejscem, w którym specjaliści wiele godzin pracują w pozycji stojącej, projekt salonu fryzjerskiego powinien więc odpowiednio rozplanować i zaaranżować przestrzeń, by zapewnić im komfortowe warunki pracy. W wykonywanych przez nas projektach dbamy o odpowiednio zaplanowane zaplecze dla personelu, które pozwala na odpoczynek i regenerację między wykonywanymi zabiegami.

 

Projekt salonu fryzjerskiego – funkcjonalność i wygoda dla pracowników

Nasza współpraca z firmami, które zajmują się realizacją mebli wyspecjalizowanych do poszczególnych branż, pozwala na zbudowanie obiektu wygodnego i funkcjonalnego dla jego pracowników. W pracowni ARCHITEKCI KIM inteligentnie gospodarujemy przestrzenią. Nawiązaliśmy stałą współpracę z dostawcami sprzętu specjalistycznego takiego jak: fotele fryzjerskie, myjnie fryzjerskie, pomocniki, wózki, konsole, hokery, podnóżki czy labory. Zespół firm stolarskich wykonuje meble, które projektujemy z myślą o wyżej wymienionych urządzeniach. Dzięki temu salon jest odpowiednio przygotowany i spełnia wszelkie normy przewidziane prawem. Kompatybilność mebli i sprzętów ma duże znaczenie nie tylko w salonach fryzjerskich, ale również w projektach salonów kosmetycznych oraz projektach gabinetów lekarskich, które wykonujemy w naszym biurze architektonicznym.

Biuro architektoniczne ARCHITEKCI KIM w projektowaniu salonów fryzjerskich nadrzędnie traktuje ich potencjalnych Klientów. To właśnie oni, odwiedzając obiekt, muszą czuć się w nim dobrze, zrelaksowani oraz odprężeni. Co więcej mimo, obecności wielu osób w salonie ważne jest, aby nikt nie był skrępowany. Odpowiednia analiza natężenia oświetlenia, scena muzyczna, wygodna poczekalnia, projektowane przez nas lustra, parawany czy zieleń gwarantują ten efekt. Klienci salonów fryzjerskich naszego autorstwa, powracają w te miejsca latami i polecają je przyjaciołom.