Projektowanie gabinetów stomatologicznych w Warszawie – postaw na doświadczonych specjalistów

 

Przedmiotem naszej specjalizacji są gabinety stomatologiczne. Jest to projekt obiektu medycznego, który mimo iż realizowany jest przez nas wielokrotnie, traktujemy z najwyższym zaangażowaniem oraz pieczołowitością. Specyfika tego projektu wynika z konieczności wyjątkowo indywidualnego charakteru poszczególnych realizacji. Na przestrzeni wielu lat zbudowaliśmy rozległe doświadczenie w projektowaniu tego typu obiektów. Podczas projektowania gabinetów stomatologicznych, priorytetem jest dla nas komfort pacjentów, lekarzy, a także to, żeby obiekt spełniał wszelkie wymagane normy prawne. Pracownia ARCHITEKCI KIM oferuje projektowanie klinik stomatologicznych od podstaw, a także modernizację już istniejących gabinetów.

 

Projekt gabinetu stomatologicznego tworzony w trosce o komfort pacjentów i pracowników

Wyjątkowo istotny w projekcie gabinetu stomatologicznego, jest nacisk na komfort pacjenta, który w klinice powinien odczuwać jak najmniejszy stres. Komfort pracy specjalistów to również kwestia priorytetowa. Dlatego też prócz nacisku na idealne wnętrze, ściśle trzymamy się wytycznych dotyczących powierzchni. Co więcej, współpracujemy z producentami i dostawcami urządzeń – wyposażenia obiektów medycznych, w tym: unitów stomatologicznych, urządzeń radiologicznych, urządzeń do sterylizacji, mikroskopów etc. Z myślą o pracownikach kliniki organizujemy gabinety lekarskie i stomatologiczne w sposób zapewniający każdemu wydzieloną przestrzeń do przygotowania leczenia, do zabiegu oraz do czynności administracyjnych. Nie mniej ważne, jest inteligentne, praktyczne i funkcjonalne planowanie recepcji, poczekalni, pokojów wypoczynkowych, zaplecza dla pracowników oraz toalet.

 

Skorzystaj z usług projektowych biura ARCHITEKCI KIM i wyróżnij się na rynku klinik stomatologicznych!

Biuro projektowe ARCHITEKCI KIM współpracuje z producentami mebli, które projektujemy tak, by były specjalnie przystosowane do obiektów medycznych. Dzięki temu odpowiednio gospodarujemy przestrzenią poświęconą dezynfekcji czy narzędziom specjalistycznym. Podobnie planujemy przestrzeń recepcyjną, gdzie specjalnie wykonane na zamówienie w zakładach tapicerskich meble nie tylko zdobią wnętrze gabinetu stomatologicznego, ale i zapewniają komfort osobom przebywającym w klinice. Pracownia ARCHITEKCI KIM, dysponuje również obszernym zapleczem specjalistów, którzy zajmują się realizacją mebli z metalu, luster, parawanów, ram, listew, zdobień, dzięki czemu wnętrza mają niepowtarzalny, bardzo odmienny charakter. Kliniki, które realizujemy mają swój własny styl i unikatowy design, który pozwala wyróżnić się na rynku klinik stomatologicznych i być zapamiętanym przez potencjalnych Klientów. W swoich realizacjach nie zapominamy o zieleni. Prowadząc cały proces od projektu do wykonawstwa zamykamy realizację projektem zieleni do wnętrz gabinetów bądź w obszarze budynku kliniki. Wykonujemy również profesjonalne projekty gabinetów weterynaryjnych, projekty gabinetów lekarskich oraz projekty szpitali.