Pracownia

Podstawę w projektowaniu stanowi zrównoważony rozwój. Obliguje nas do zapoznania się i wdrożenia w naszej pracy, wszystkich obowiązujących standardów, jednocześnie pozwalając realizować indywidualne założenia projektowe. Ta strategia to całościowe ujęcie problematyki projektowej, w kontekście miejsca, historii, a także warunków środowiskowych, o których dbałość w dzisiejszych czasach jest najważniejsza.

W projekty angażujemy się od początku do końca. Od pełnych usług projektowych, w tym projektowania wnętrz, po konsultacje oraz nadzór budowlany. Priorytetem jest to, że przestrzeń z jaką pracujemy ma służyć ludziom, poprawić komfort codziennego życia i pracy. Dlatego też, tak ważne jest działanie zespołowe. Pozwala rozwiązać problem z wielu perspektyw. Realizacje w dużych miastach, na gęsto zabudowanych obszarach, harmonizujemy z istniejącą tkanką miejską, niekiedy historyczną. Konsultujemy je z konserwatorami oraz innymi branżami, które zapewniają o nieinwazyjnym współistnieniu nowej bryły w mieście.

Specjalizujemy się w projektowaniu obiektów medycznych, ochrony zdrowia, klinikach branży beauty&spa. Wieloletnie doświadczenie w pracy w tym sektorze, pozwala nam na biegłe poruszanie się w przepisach branżowych, co znaczenie ułatwia dobre planowanie oraz korzystne dla klienta optymalizacje. Podobnie nabyta wiedza z zakresu projektowania instalacji oraz technologii, umożliwia realizacje w założonym budżecie oraz terminie wykonania. Wiele z nich, stanowi wzorzec ponadczasowych obiektów medycznych, które wiele lat służą pacjentom oraz personelowi medycznemu.

Znajomość przepisów, umożliwia bezpieczne wdrożenie innowacji, przez co powstają jedne z najnowocześniejszych, multimedialnych klinik w Polsce. Chcemy, żeby ich wartość była ponadczasowa. Dzięki temu, w przestrzeniach, które projektujemy mieszkańcy, pracownicy, czy pacjenci czują się komfortowo.